Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu tel: +48 512 044 110 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wynajem auto chłodni

Dlaczego my?

przewin w dół

Prowadzimy wynajem auto chłodni i mroźni na terenie Poznania i nie tylko. Jeżeli potrzebna Ci wysokiej jakości chłodnia, do tego w przystępnej cenie, możesz na nas liczyć. 

 

W naszej ofercie znajdują się auta o ładowności do 3,5 ton, przyczepa do chłodzenia stacjonarnego oraz  komory chłodnie/mroźnie. 

 

Oferujemy najem długo i krótkoterminowy. 

 

Kilkuletnia już nasza obecność na tym rynku dowodzi, że posiadamy odpowiednie doświadczenie w zakresie wynajmu pojazdów oraz komór.

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, dlatego chłodnie które posiadamy, są najlepszymi i sprawdzonymi modelami na rynku. Indywidualne podejście jest dla nas również ogromnie ważne, dlatego cena wynajmu zawsze będzie dopasowana do potrzeb klienta i jego oczekiwań. 


Jeżeli więc szukasz chłodni najlepszej jakości, to lepiej trafić nie mogłeś. 


Dysponujemy własnym serwisem agregatów chłodniczych, dlatego możesz liczyć na szybką i skuteczną naprawę powstałej usterki.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów. 

Odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie dotyczące wynajmu. 

Odwiedź nasze biuro w Poznaniu lub zadzwoń!

Nasze auta

są najlepszym rozwiązaniem Twojego problemu